PREMIERA 24 września 2016

Autor – Piotr Jachowicz
Reżyseria – Jacek Sołtysiak
Scenografia / Kostiumy – Aleksandra Szempruch

Obsada:

Ojo –  Filip Milczarski
Toto –  Daniel Mosior

Pragniemy zaprosić wszystkie wspaniałe dzieci i ich wspaniałych rodziców i opiekunów na wyjątkowe wydarzenia teatralne. Będzie to fantastyczna  p o d r ó ż.

Zapytacie pewnie, dokąd??
Otóż będzie to wyprawa na księżyc. Ale zanim tam dotrzemy wraz z Elfem Toto (Daniel Mosior) i Reniferem Ojo (Filip Milczarski) odwiedzimy wiele magicznych miejsc. Będziemy nad przepaścią i na szczycie wielkiej góry. W kosmosie i nad wielkim, tęczowym kraterem. Będziemy się wspinać, tańczyć, śpiewać, robić fikołki, skakać, śmiać się i przytupywać.
A co najważniejsze, będziemy latać! Pewnie zapytacie, czy to możliwe? Możliwe. Bo w teatrze wszystko jest możliwe, bo teatr to miejsce, gdzie nasza wyobraźnia może wszystko. To właśnie tutaj dotrzemy na księżyc i znajdziemy Księżycowe Kwiaty Zgody. To właśnie tutaj odnajdziemy przyjaciela. A naszymi przewodnikami w tej podróży będzie niesforny i zwariowany Elf Toto, który przysparza wszystkim mnóstwo kłopotów oraz wyjątkowy Renifer Ojo.

Bądźcie z nami, bo tylko u nas będzie można dotknąć księżyca, a nawet zagrać nim jak piłką. Tylko u nas księżyc zaśpiewa i tylko u nas gwiazdy będą robić mu chórki.

Zapraszamy Was. Wyruszcie z nami na tę wyprawę. Gwarantujemy, że ani przez chwilę nie będziecie się nudzić.

Autor zdjęć: Beata Ciesielska/PhotoTraffic